niedziela, 17 czerwca 2018 13:05

Zobacz mecz barażowy online!

 
Zobacz mecz barażowy online! archiwum redakcji

Telewizja Internetowa KP Sport przeprowadzi transmisję meczu na szczycie, który odbędzie się w najbliższą niedzielę między MKS Mieszko Gniezno a Victorią Września.

Na nadchodzące spotkanie przygotowują się nie tylko zawodnicy, działacze klubu, ale także kibice. Stadion przy ul. Strumykowej przygotowywany jest do przyjęcia nawet 3,5 tysiąca widzów, którzy mogą przyjechać na nadchodzący mecz barażowy nie tylko z Gniezna i okolic, ale także z Wrześni. Bilety na to spotkanie cały czas są dostępne, ale schodzą bardzo szybko, dlatego chętni do dopingowania biało-niebieskim muszą się pospieszyć.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tym, którzy nie będą mogli uczestniczyć jako "dwunasty zawodnik" spotkania, telewizja internetowa KP Sport przeprowadzi transmisję meczu na kanale YouTube. Relacja będzie dostępna tylko po zalogowaniu się w tym serwisie lub po wejściu na stronę www.kpsport.pl, a także na naszym portalu:

 

Bezpośredni link do relacji: https://www.youtube.com/watch?v=SPG9LppYFPg

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane