Jesteś tutaj:Sport Ruszyła Strefa Kibica - fotogaleria
czwartek, 14 czerwca 2018 18:01

Ruszyła Strefa Kibica - fotogaleria

 
Ruszyła Strefa Kibica - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Meczem pomiędzy Rosją, tj. organizatorem tegorocznego mundialu, a Arabią Saudyjską, rozpoczęła swoją działalność gnieźnieńska strefa kibica. 

Dobiegło końca odliczanie dni do tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej. Tym samym zainaugurowano działalność strefy kibica, która podobnie jak dwa lata temu, pojawiła się na Placu św. Wojciecha. Na gości czekają dwie trybuny oraz część ze stolikami, a także stoiska z biało-czerwonymi dekoracjami czy gastronomią. Część dla kibiców jest podzielona na strefy, które będą otwierane w razie takiej konieczności. Wejście na plac jest od strony ul. Łaskiego (zejście od strony katedry jest zamknięte).

Na najbliższe spotkanie polskiej reprezentacji, przyjdzie poczekać nam jeszcze pięć dni:

  • Wtorek, 19 czerwca godzina 17:00 Polska - Senegal
  • Niedziela, 24 czerwca godzina 20:00 Polska - Kolumbia
  • Czwartek, 28 czerwca godzina 16:00 Polska - Japonia

Niemniej, na strefa kibica czeka na fanów piłki nożnej przez wszystkie mecze mistrzostw, które odbywać się będą przez najbliższy miesiąc. Tymczasem jeszcze dziś na placu o godzinie 20:00 wystąpi Shakin' Dudi. Wstęp wolny.

1 komentarz

  • Link do komentarza wilk niedziela, 17 czerwca 2018 13:12 napisane przez wilk

    A komuszki wszystkie w jednej ławce razem z El presidento ,oczywiście wiadomo komu kibicowali na meczu otwarcia,przecież nie......Arabom !!!!!! I to jest to szerokie poparcie w nadchodzących wyborach!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane