sobota, 07 lipca 2018 18:22

Pięciu kolejnych mieszkowców przedłużyło umowy z klubem

 
Pięciu kolejnych mieszkowców przedłużyło umowy z klubem archiwum redakcji

Jak poinformował MKS Mieszko Gniezno, następnych pięciu zawodników zdecydowało się dalej grać w barwach biało-niebieskich.

W trakcie sobotnich spotkań, które odbywały się w siedzibie klubu przy ul. Strumykowej, do grona piłkarzy, decydujących się na dalszą współpracę, dołączył Adrian Bartkowiak, Miłosz Brylewski, Marcin Tomaszewski, Taras Maksymiv oraz Krzysztof Wolkiewicz. Do tego grona po okresie letnich przygotowań, dołączyć ma także Jakub Hoffman, wychowanek MKS-u. 

Działacze klubu poinformowali także o rozmowach z dwoma nowymi piłkarzami (środkowym pomocnikiem i skrzydłowym), którzy mają zasilić szeregi beniaminka III ligii w kolejnym sezonie. Sam sztab szkoleniowy rozgląda się obecnie za młodzieżowcami. 

MKS Mieszko Gniezno podał także nazwiska kolejnych graczy, którzy opuszczają szeregi drużyny biało-niebieskich: Adrian Kiełpiński (studia) i Filip Kruczyński (prawdopodobnie przejdzie to Zjednoczeni Trzemeszno). 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane