sobota, 07 lipca 2018 19:45

Polska - Norwegia – w niedzielę mecz żużlowców-amatorów

  mn
Polska - Norwegia – w niedzielę mecz żużlowców-amatorów archiwum redakcji

Weekend wolny od ligowych zmagań zespołu Car Gwarant Startu Gniezno. Wolny obiekt przy Wrzesińskiej 25 wykorzystają żużlowcy amatorzy. W niedzielę 8 lipca rozegrają oni mecz w formie treningu punktowanego. Rywalem amatorów z całej Polski będą ich odpowiednicy z dalekiej Norwegii. W sobotę podobne spotkanie odbyło się na torze w Grudziądzu. Górą byli Norwegowie 77:67. 

Zawodnicy rywalizować będą w dwunastoosobowych zespołach i odjadą 24 wyścigi. W zespole norweskim zobaczymy na torze m.in. przedstawicielkę płci pięknej. Pod taśmą maszyny startowej pojawi się Didde F. PEDERSEN. “Dziękuję Gnieźnieńskiemu Towarzystwu Motorowemu ”START” oraz Gnieźnieńskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, a także sponsorom za pomoc przy organizacji turnieju.” – mówi Błażej Skrzeszewski, prezes AKŻ Waleczne Orły Gniezno. 

Składy drużyn: 
NORWEGIA 
1. Kennet Kliper SMITH (K) 
2. Emil RINDAL 
3. Rafael EVENSEN 
4. Kjell Freddie NYGARD 
5. John PEDERSEN 
6. Kevin PEDERSEN 
7. Olay FOSSMO 
8. Christian ENDRICH 
9. Stein Roar FOSSMO 
10. Rolf IMESLUND 
11. Diddie F. PEDERSEN 
12. Benny JOHNSSON 
Menadżer: Lina TOPSTAD 

POLSKA 
1. Błażej SKRZESZEWSKI (K) 
2. Przemysław NOWAK 
3. Mariusz WESOŁOWSKI 
4. Daniel SMOLIŃSKI 
5. Marcin NOWAK 
6. Adam SMOLIŃSKI 
7. Roman KAMIŃSKI 
8. Jarosław REJEK 
9. Tomasz ŻENTKOWSKI 
10. Mariusz KABACIŃSKI 
11. Krzysztof URBAN 
12. Andrzej LEWANDOWSKI 
Trener: Piotr SZYMKO 

Wstęp na zawody jest bezpłatny, organizatorzy przygotowali darmowe programy zawodów.Próba toru zaplanowana została na godzinę 13.30. Prezentacja uczestników treningu punktowanego o 14.15, a start zawodów kwadrans później, o 14.30. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Kto  zapłacił za tą  imprezę ? poniedziałek, 09 lipca 2018 07:24 napisane przez Kto zapłacił za tą imprezę ?

    tłumy kibiców !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane