niedziela, 08 lipca 2018 11:08

Pierwsze wzmocnienie w Mieszku

 
Pierwsze wzmocnienie w Mieszku archiwum redakcji

MKS Mieszko Gniezno poinformowało o pierwszym, letnim transferze - do biało-niebieskich dołączył Radosław Mikołajczak, wychowanek Bałtyku Koszalin.

Zawodnik do tej pory reprezentował barwy MSP Szamotuł, Legii Warszawa (debiut w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy, w sumie cztery mecze), Stilonu Gorzów, Elany Toruń, Stali Stalowa Wola, Radomiaka Radom i Gwardii Koszalin. 30-latek do tej pory występował na boiskach I ligi, gdzie rozegrał 19 spotkań oraz w II lidze, w której zaliczył 151 występów.

Nowego zawodnika klub przedstawił jako gracza mogącego występować zarówno na prawym, jak i lewym skrzydle oraz w napadzie.

1 komentarz

  • Link do komentarza ciekawy poniedziałek, 09 lipca 2018 07:28 napisane przez ciekawy

    A to taki lokalny, biedny klub "STAĆ" na kupno zawodnika z innego województwa? A Mieszkanie w Gnieźnie, to kto mu kupił - wynajął ? A jaką pensję mu zaoferowano? Tyle co prezydentowi Miasta Gniezna Panu Budaszowi ? Czy jednak większą ? Może taniej byłoby sprowadzić kogoś z Ukrainy ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane