Jesteś tutaj:Sport Autosanok Power Duck Plaża Witkowa już niedługo!
wtorek, 10 lipca 2018 10:50

Autosanok Power Duck Plaża Witkowa już niedługo!

 
Autosanok Power Duck Plaża Witkowa już niedługo! zdjęcie nadesłane

Plaża Witkowa, to ogólnopolski turniej siatkówki plażowej, którego trzecia edycja odbędzie się 12 sierpnia w Skorzęcinie.

W tym roku organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom sportowy, ale również o piękne otoczenie i wspaniałe warunki dla zawodników. Zawody odbędą się w Skorzęcinie – letniej stolicy Wielkopolski. Na 41 hekarach, w sąsiedztwie lasów i jezior, usytuowany jest jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce. Co roku miejsce to odwiedzają setki tysięcy turystów, którzy w tym roku będą mieli wspaniałą okazję na podziwianie i oklaskiwanie zawodników z czołówki polskiej plażówki.

W tym roku zapisy skończyły się rekordowo szybko - trwały niecały kwadrans. 24 miejsca zniknęły błyskawicznie, gdyż zawodnicy znają już turniej i wiedzą, że przyciąga on bardzo dobre pary, gwarantujące wysoki poziom. W rozgrywkach wystartują duety m. in. z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Rzeszowa, Szczecina, Torunia czy Wrześni.

Swój udział w turnieju potwierdzili zawodnicy stojący na drugim i trzecim miejscu w roku 2017. Pary Tomasz Kotecki/Tomasz Jaroszczak oraz Michał Muszyński/Tomasz Robak przyjadą bronić pozycji wywalczonych w ubiegłorocznych zmaganiach. Na pewno nie będą mieć łatwo , gdyż zadanie będą chcieli utrudnić im m.in. pary Roman Andrys/Adam Andrys, Sebastian Kaczmarek/Paweł Lewandowski, Dariusz Tkaczuk/Tomasz Wierzbicki, Bartłomiej Kiernoz/Konrad Felisiak czy Jakub Zdybek/Adrian Sdebel.

Warto zauważyć, że w przeszłości Sebastian Kaczmarek był srebrnym medalistą mistrzostw świata juniorów w siatkówce plażowej oraz mistrzem Europy. Wysoki poziom i piękne pojedynki są więc gwarantowane.

Zapraszamy również kibiców na trybuny, dla nich również atrakcje i konkursy z ciekawymi nagrodami.
Wszelkie informacje na facebooku: https://www.facebook.com/Plaza.Witkowa

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane