piątek, 20 lipca 2018 11:31

Mistrzostwa w speedrowerze dla wszystkich

 
Mistrzostwa w speedrowerze dla wszystkich archiwum redakcji

Rado Orzeł Gniezno zaprasza na odbywające się w sierpniu Otwarte Mistrzostwa Gniezna w speedrowerze.

W sobotę 18 sierpnia na małym torze na os. Ustronie, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Gniezna w speedrowerze, w trakcie których zmierzą się ze sobą zawodnicy w różnych kategoriach.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00, a co kolejną rozpoczętą na owalu pojawią się uczestnicy: do lat 7, od 8 do 10 lat, od 11 do 13 lat, od 14 do 16 lat i od 17 do 20 lat. Na godzinę 15:30 przewidziano finał dnia - Super Mecz: Rado Orzeł Gniezno kontra byli zawodnicy Orła. W trakcie imprezy przewidziano wiele niespodzianek dla obecnych na wydarzeniu, a także sporo emocji w trakcie zmagań. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza ? sobota, 21 lipca 2018 07:45 napisane przez ?

    Jak można skontaktować się telefonicznie z głównym organizatorem tych mistrzostw Gniezna?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane