Jesteś tutaj:Sport Trwają półkolonie z GOSiR-em
sobota, 21 lipca 2018 14:48

Trwają półkolonie z GOSiR-em

  mn
Trwają półkolonie z GOSiR-em zdjęcie nadesłane

Zakończył się już kolejny turnus półkolonii na "sportowo" organizowanych przez GOSiR. Przed półkolonistami jeszcze spartakiada sportowa, obiad w Hotelu LECH i otrzymanie pamiątkowych Certyfikatów Dzielnego Sportowca, oraz słodkości.

Przypomnijmy, iż GOSiR od kilku już lat jest organizatorem  półkolonii. Odbywając się  one w 5-cio dniowych turnusach, które  trwają od poniedziałku do piątku przez cały okres wakacji. Adresowane są dla dzieci w wieku 7-14 lat. Cena turnusu wynosi 199 złotych. A jednego krótszego /4-dniowego/ to 159,20 zł. zaplanowanego w terminie od 13 do 17 sierpnia br.

Następny turnus rusza już od najbliższego poniedziałku, tj. 23 lipca br. , ostatni natomiast zaplanowano na  27 – 31 sierpnia br.  Zajęcia prowadzone są w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad). 

Wszyscy uczestnicy półkolonii muszą na każde zajęcia przynosić stroje kąpielowe i czepki oraz stroje sportowe. W ramach atrakcji dla półkolonistów zaplanowane są zajęcia sportowe, rekreacyjne, taneczne i edukacyjne.

Formularz zgłoszeniowy dziecka i wszelkie informacje na temat półkolonii można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. /61/ 424 86 04, codziennie w godzinach w godzinach otwarcia basenu,  lub pobrać ze strony www.basengniezno.pl  w zakładce półkolonie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane