niedziela, 22 lipca 2018 17:05

Małe mistrzostwa Gniezna w wakeboardzie za nami

 
Małe mistrzostwa Gniezna w wakeboardzie za nami fot. Rafał Wichniewicz

W ramach odbywających się wydarzeń z żeglarskim motywem, na Jeziorze Winiary odbyły się zawody wśród miłośników wakeboardingu.

Lipcowe zawody miały nieco mniejszy charakter, ale przyciągnęły dziesięciu śmiałków, którzy zdecydowali się zmierzyć na wodzie. Znaczna część bowiem wybrała inne mistrzostwa, odbywające się w tym czasie w Margoninie. 

Tymczasem w trakcie kilkugodzinnych zmagań na przeszkodach, które są rozłożone na trasie gnieźnieńskiego Wake Parku, udało się wybrać najlepszych zawodników. Wśród trójki kobiet, które wzięły udział w zawodach, najlepiej oceniono Olę Tomkowicz, druga była Beata Fischer, a trzecia Irma Kubzdela. Wśród mężczyzn pierwsze miejsce przyznano Ryszardowi Bali, drugie Błażejowi Zjawińskiemu, a trzecie Michałowi Wróblewskiemu. Niemniej, te mistrzostwa miały jednakże bardziej towarzyski charakter, a na większe zawody, które przyciąną o wiele więcej zawodników - wzorem roku ubiegłego - należy poczekać do sierpnia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane