piątek, 03 sierpnia 2018 16:38

Ostatni sparing Mieszka Gniezno już w sobotę

  mn
Ostatni sparing Mieszka Gniezno już w sobotę archiwum redakcji

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka finiszują z przygotowaniami do nowego sezonu w III lidze. W sobotnie popołudnie podopieczni Mariusza Bekasa rozegrają na stadionie przy ulicy Strumykowej ostatni letni pojedynek sparingowy. Rywalem będzie Rawia Rawicz.

Po prawie miesiącu treningów w letnim okresie przygotowawczym, czas "ładowania" akumulatorów dobiega końca. Za tydzień piłkarze ze Strumykowej rozpoczną batalię o trzecioligowe punkty meczem z KKS-em Kalisz, a ostatnim sprawdzianem formy w jakiej obecnie znajdują się biało-niebiescy będzie sobotni test mecz ze spadkowiczem z IV ligi - Rawią Rawicz.

Gnieźnieńscy kibice będą mieli okazję obejrzeć mieszkowców na własne oczy, gdyż sobotni sparing odbędzie się na stadionie przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie. W naszym zespole zaprezentuje się kilku nowych piłkarzy, którzy pozyskani zostali w letnim okresie transferowym i mają wzmocnić naszą drużynę przed nowym sezonem.

Dla gnieźnian będzie to szósty letni test mecz. Wszystkie dotychczasowe Mieszko wygrał pokonując kolejno drugoligowy Rozwój Katowice 3:1, trzecioligowe Sokół Aleksandrów Łódzki 3:2, Wartę Gorzów 3:0, Pogoń II Szczecin 4:2 i Piast Żmigród 3:1.

Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 18.00, a wstęp na stadion jest bezpłatny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane