Jesteś tutaj:Sport Półkolonie z GOSiR wciąż trwają - są miejsca na kolejne terminy
środa, 08 sierpnia 2018 10:48

Półkolonie z GOSiR wciąż trwają - są miejsca na kolejne terminy

  mn
Półkolonie z GOSiR wciąż trwają - są miejsca na kolejne terminy zdjęcie nadesłane

Dzieci, które spędzają lato w naszym mieście Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na sierpniowe turnusy półkolonijne.

GOSiR informuje o posiadanych wolnych miejscach - do końca wakacji organizowane będą jeszcze trzy turnusy w następujących terminach:

- 13-17.08.2018
- 20-24.08.2018
- 27-31.08.2018

Szczegółowy program półkolonii i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie www.basengniezno.pl w zakładce Półkolonie. Informacji na temat letniego wypoczynku udzielaj i zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej tel. 61 424 86 04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane