środa, 08 sierpnia 2018 14:09

Lato z wakeboardem nad Jeziorem Winiary

  UM
Lato z wakeboardem nad Jeziorem Winiary źródło: UM

18 weekendów na desce nad jeziorem Winiary. Przez cały lipiec, sierpień i wrzesień trwają lekcje pływania na wakeboardzie finansowane przez Miasto Gniezno w ramach tzw. funduszu alkoholowego.

Do 30 września w każdy piątek w godzinach od 9:00 do 15:00 i w każdą niedzielę od 9:00 do 13:00 można skorzystać z bezpłatnej nauki i innych atrakcji związanych ze sportami wodnymi.

Każdy weekend ma swój temat przewodni: Dzień Dziecka ze sportami wodnymi, Jak spędzać czas nad wodą, Podstawowe elementy treningu wakeboardowego, Gniezno jest SUPer (prezentacja desek SUP podobnej do deski windsurfingowej, ale bez żagla - siłą napędową jest wiosło), Wakeboard dla poczatkującego. Od zera do waakeboardera, Dziewczyny na deski – zajęcia specjalnie dla dziewcząt prowadzone przez dziewczynę, Sporty wodne – wakeboard i nie tylko, Gniezno jest SUPer (zajęcia gimnastyczne na deskach SUP), Sporty wodne to zdrowie, Dziewczyny na deski – zajęcia specjalnie dla dziewcząt prowadzone przez dziewczynę, Fitness na deskach SUP, Wakeskate – co to takiego? Gniezno jest SUPer (zajęcia gimnastyczne na deskach SUP), Bezpieczne wakacje nad wodą (spotkanie z ratownikiem wodnym), Gniezno jest SUPer (joga na deskach SUP),    Gniezno jest SUPer (zajęcia dla dzieci), Gniezno jest SUPer (zawody dla dzieci i młodzieży, wyścigi, slalom).

Żeby skorzystać z lekcji należy umieć pływać i zadzwonić do Wake Park Gniezno nad jeziorem Winiary, tel. 737 440 066 by umówić się na darmową lekcję.

Zajęcia organizowane są w ramach zadania "Profilaktyka uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie przez sport w zakresie prowadzenia zajęć z wakeboardu dla mieszkańców miasta Gniezna". Łącznie umowa opiewa na kwotę 29 200 zł brutto.

1 komentarz

  • Link do komentarza rezigiusz czwartek, 09 sierpnia 2018 10:05 napisane przez rezigiusz

    Powiem tak źeby to połaczyć z funduszem alkoholowym to trzeba chyba nie wiedzieć co to jest alkoholizm.No ale cóź jak w tych komisjach zasiadaja takie tuzy to sie nie dziwię ze wszystko przyklepią. Ciekawe ilu uzaleźnionych tam skierowano na ta aktywizacje w ramach sportu. Czas temu towarzystwu wzajemnej adoracji dać odpocząć w najblizszych wyborach samorządowych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane