poniedziałek, 10 września 2018 17:40

Nabór uzupełniający w Piłkarskiej Szkółce Gniezno!

  mn
Nabór uzupełniający w Piłkarskiej Szkółce Gniezno! zdjęcie nadesłane

PS Gniezno ogłasza nabór uzupełniający dla rocznika 2008/9. Działacze klubu zapraszają zarówno chłopców jak i dziewczynki.

Przedstawiciele PS Gniezno zapewniają treningi poprzez dobrą zabawę, realizowaną pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Prowadzone są zajęcia dwa razy w tygodniu plus trzeci - jako zwieńczenie - mecz ligowy.

Zajęcia są prowadzone w duchu fair play, zwracając szczególną uwagę na wyszkolenie techniczne i podejście indywidualne do zawodnika. Do udziału zaproszeni są chętni także w innych kategoriach wiekowych 2010, 2011/12, 2013/14 i młodszych. Więcej: PS Gniezno na Facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane