Jesteś tutaj:Sport Nadchodzi turniej Gniezno Cup 2018
piątek, 14 września 2018 11:34

Nadchodzi turniej Gniezno Cup 2018

  mn
Nadchodzi turniej Gniezno Cup 2018 zdjęcie nadesłane

Żeńska piłka ręczna powraca na dobre po wakacyjnej przerwie. Nim jednak do walki przystąpią seniorki, o pierwsze trofeum w tym sezonie powalczą młodsze zawodniczki. 

Turniej Gniezno Cup wpisał się na stałe do kalendarza imprez sportowych, organizowanych w Pierwszej Stolicy Polski. 32 zespoły z całej Polski przez trzy dni będą rywalizowały o zwycięstwo w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci oraz młodziczka. Tegoroczna obsada prezentuje się następująco: 

Młodziczka: 
UKS Zielonka, UKS Bukovia Buk, LUKS Millenium Świekatowo, KKS Polonia Kępno, UKS Olimpijczyk Budzyń, UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno, UKS Varsovia  Warszawa, Pyrki Poznań, ROKIS Radzymin, GUKS Bellator Ryjewo, Ruch Chorzów, SPR Sambor Tczew, MTS Kwidzyn, KU AZS Energa Politechnika Koszalińska, MKS PR '04 Gniezno, MKS PR '05 Gniezno. 
Dzieci: 
UKS Zielonka, KKS Polonia Kępno, UKS Pantery Dopiewo, UKS Bukovia Buk, UKS Olimpijczyk Budzyń, UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno, UKS Varsovia I Warszawa, UKS Varsovia II Warszawa, UKS Lider Sławno, ROKIS Radzymin, GUKS Bellator Ryjewo, KU AZS Energa I Politechnika Koszalińska, KU AZS Energa Politechnika Koszalińska, MSPR Junak Włocławek, MKS SP9 Gniezno, UKS Tuzinek Gniezno. 
Zmagania rozpoczną się w piątek, 14 września od fazy grupowej i potrwają do niedzieli, kiedy to poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w turnieju. Po raz pierwszy w historii Gniezno Cup rozgrywany będzie aż na trzech obiektach. Do hali Szkoły Podstawowej nr 12 (os. Kazimierza Wielkiego 33) oraz "starej" hali GOSiR (ul. Sportowa 5 - dawniej Paczkowskiego) dołączy nowowybudowany obiekt przy ul. Sportowej 3. To właśnie na nowej hali widowiskowo - sportowej zostaną rozegrane mecze finałowe, po których odbędzie się uroczyste zakończenie turnieju. 

Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram turnieju: 

Dzieci: 

Grupa A: 
Tuzinek Gniezno 
Koszalin II SP7 
Lider Sławno 
Varsovia '07 Warszawa 

Grupa B: 
MKS SP9 Gniezno 
Koszalin I SP17 
UKS Zielonka 
Polonia Kępno 

Grupa C: 
Vambresia Wąbrzeźno 
Junak Włocławek 
Pantery Dopiewo 
Bellator Ryjewo 

Grupa D: 
ROKIS Radzymin 
Olimpijczyk Budzyń 
Bukovia Buk 
Varsovia '06 Warszawa 

Miejsce rywalizacji: Szkoła Podstawowa nr 12 (os. Kazimierza Wielkiego 33) oraz Hala widowiskowo-sportowa (ul. Sportowa 3) 

Piątek: 
1. 15.30 – Tuzinek G-no – Koszalin II SP7 (gr. A) 
2. 16.00 – MKS SP9 G-no – Koszalin I SP17 (gr. B) 
3. 16.30 – Wąbrzeźno – Junak Włocławek (gr. C) 
4. 17.00 – ROKIS Radzymin – Olimpijczyk Budzyń (gr. D) 
5. 17.30 – Tuzinek G-no – Lider Sławno (gr. A) 
6. 18.00 – MKS SP9 G-no – UKS Zielonka (gr. B) 
7. 18.30 – Bellator Ryjewo – Pantery Dopiewo (gr. C) 
8. 19.00 – Varsovia 06’ – Bukowia Buk (gr. D) 
9. 19.30 – Koszalin II SP7 – Varsovia 07’ (gr. A) 
10. 20.00 – Koszalin I SP17 – Polonia Kępno (gr. B) 

Sobota: 
11. 08.00 - Lider Sławno – Varsovia 07’ (gr. A) 
12. 08.30 – Polonia Kępno – UKS Zielonka (gr. B) 
13. 09.00 – Wąbrzeźno – Pantery Dopiewo (gr. C) 
14. 09.30 – Bellator Ryjewo – Junak Włocławek (gr. C) 
15. 10.00 – ROKIS Radzymin – Bukowia Buk (gr. D) 
16. 10.30 – Varsovia 06’ – Olimpijczyk Budzyń (gr. D) 
17. 11.00 – Wąbrzeźno – Bellator Ryjewo (gr. C) 
18. 11.30 – Pantery Dopiewo – Junak Włocławek (gr. C) 
19. 12.00 – Olimpijczyk Budzyń – Bukowia Buk (gr. D) 
20. 12.30 – Varsovia 06’ – ROKIS Radzymin (gr. D) 
21. 11.00 - Tuzinek G-no – Varsovia 07’ (gr. A) – nowa hala 
22. 11.30 - MKS SP9 G-no – Polonia Kępno (gr. B) – nowa hala 
23. 12.00 - Koszalin II SP7 – Lider Sławno (gr. A) – nowa hala 
24. 12.30 - UKS Zielonka – Koszalin I SP17 (gr. B) – nowa hala 

25. 15.00 - C1 – D2 ………………………. - ………………………. 
26. 15.30 - D1 – C2 ………………………. - ………………………. 
27. 16.00 - A1 – B2 ………………………. - ………………………. 
28. 16.30 - B1 – A2 ………………………. - ………………………. 
29. 17.00 - A3 – B4 ………………………. - ………………………. 
30. 17.30 - B3 – A4 ………………………. - ………………………. 
31. 18.00 - C3 – D4 ………………………. - ………………………. 
32. 18.30 - D3 – C4 ………………………. - ………………………. 
33. 18.00 - przegrani meczu 25 i 26 ……………………. - ……………………. – nowa hala 
34. 18.30 - przegrani meczu 27 i 28 ……………………. - ……………………. – nowa hala 
35. 19.00 - wygrani meczu 25 i 26 ……………………. - ……………………. – nowa hala 
36. 19.30 - wygrani meczu 27 i 28 ……………………. - ……………………. – nowa hala 
37. 19.00 - przegrani meczu 29 i 30 …………………………. - …………………………. 
38. 19.30 - przegrani meczu 31 i 32 …………………………. - …………………………. 

Niedziela: 
39. 08.00 - wygrani meczu 29 i 30 …………………………. - …………………………. 
40. 08.30 - wygrani meczu 31 i 32 …………………………. - …………………….…. 
Mecze o miejsca: 
41. 09.00 - (o XV m.) przegrani meczu 37 i 38 …………………… - …………………………. 
42. 09.30 - (o XIII m.) wygrani meczu 37 i 38 ……......…………… - …………………………. 
43. 10.00 - (o XI m.) przegrani meczu 39 i 40 …..…………………. - …………………………. 
44. 10.30 - (o IX m.) wygrani meczu 39 i 40 …………….…………. - …………………………. 
45. 11.00 - (o VII m.) przegrani meczu 33 i 34 …………..…………. - …………………………. 
46. 09.15 - (o V m.) wygrani meczu 33 i 34 …...………………. - ……………………. – nowa hala 
47. 10.45 - (o III m.) przegrani meczu 35 i 36 …………………. - ……………………. – nowa hala 
48. 12.15 - (o I m.) wygrani meczu 35 i 36 ……………………. - ……………………. – nowa hala 

Młodziczka: 

Grupa A: 
MKS '04 Gniezno 
Sambor Tczew 
Millenium Świetakowo 
Varsovia '05 Warszawa 

Grupa B: 
MKS '05 Gniezno 
Vambresia Wąbrzeźno 
UKS Zielonka 
Pyrki Poznań 


Grupa C: 
Ruch Chorzów 
Koszalin 
Bukovia Buk 
Bellator Ryjewo 

Grupa D: 
ROKIS Radzymin 
Olimpijczyk Budzyń 
MTS Kwidzyn 
Polonia Kępno 

Miejsce rywalizacji: Hala GOSiR (ul. Sportowa 5) oraz Hala widowiskowo-sportowa (ul. Sportowa 3) 

Piątek: 
1. 14.00 – MKS 04’ G-no – Sambor Tczew (gr. A) 
2. 14.30 – MKS 05’ G-no – Wąbrzeźno (gr. B) 
3. 15.00 – Ruch Chorzów – Koszalin (gr. C) 
4. 15.30 – ROKIS Radzymin – Olimpijczyk Budzyń (gr. D) 
5. 16.00 – Sambor Tczew – Świekatowo (gr. A) 
6. 16.30 – Wąbrzeźno – UKS Zielonka (gr. B) 
7. 17.00 – Koszalin – Bukowia Buk (gr. C) 
8. 17.30 – Olimpijczyk Budzyń – MTS Kwidzyn (gr. D) 
9. 18.00 – MKS 04’ G-no – Varsovia 05’ (gr. A) 
10. 18.30 – MKS 05’ G-no – Pyrki Poznań (gr. B) 
11. 19.00 – Bellator Ryjewo – Ruch Chorzów (gr. C) 
12. 19.30 – Polonia Kępno – ROKIS Radzymin (gr. D) 



Sobota: 
13. 08.00 – Varsovia 05’ – Świekatowo (gr. A) - nowa hala 
14. 08.30 – UKS Zielonka - Pyrki Poznań (gr. B) - nowa hala 
15. 08.00 – Bukowia Buk – Bellator Ryjewo (gr. C) 
16. 08.30 – MTS Kwidzyn – Polonia Kępno (gr. D) 
17. 09.00 – MKS 04’ G-no – Świekatowo (gr. A) - nowa hala 
18. 09.30 – MKS 05’ G-no – UKS Zielonka (gr. B) - nowa hala 
19. 09.00 – Ruch Chorzów – Bukowia Buk (gr. C) 
20. 09.30 – Polonia Kępno – Olimpijczyk Budzyń (gr. D) 
21. 10.00 – Sambor Tczew – Varsovia 05’ (gr. A) 
22. 10.30 – Wąbrzeźno – Pyrki Poznań (gr. B) 
23. 10.00 – Bellator Ryjewo – Koszalin (gr. C) - nowa hala 
24. 10.30 – ROKIS Radzymin – MTS Kwidzyn (gr. D) - nowa hala 

25. 13.00 - A1 – C2 ………………………. - …………………………. - nowa hala 
26. 13.30 - C1 – A2 ………………………. - …………………………. - nowa hala 
27. 14.00 - B1 – D2 ………………………. - …………………………. - nowa hala 
28. 14.30 - D1 – B2 ………………………. - …………………………. - nowa hala 
29. 13.00 - A3 – C4 ………………………. - …………………………. 
30. 13.30 - C3 – A4 ………………………. - …………………………. 
31. 14.00 - B3 – D4 ………………………. - …………………………. 
32. 14.30 - D3 – B4 ………………………. - …………………………. 
33. 16.00 - przegrani meczu 25 i 26 ………………………. - ………………………. - nowa hala 
34. 16.30 - przegrani meczu 27 i 28 ………………………. - ………………………. - nowa hala 
35. 17.00 - wygrani meczu 25 i 26 ………………………. - ………………………. - nowa hala 
36. 17.30 - wygrani meczu 27 i 28 ………………………. - ………………………. - nowa hala 
37. 16.00 - przegrani meczu 29 i 30 ………………………. - ………………………. 
38. 16.30 - przegrani meczu 31 i 32 ………..……………. - ………………………. 
39. 17.00 - wygrani meczu 29 i 30 ………………………. - ………………………. 
40. 17.30 - wygrani meczu 31 i 32 ………………………. - ………………………. 

Niedziela: 

41. 08.30 - (o XV m.) przegrani meczu 37 i 38 ……………………. - ……………………. 
42. 09.00 - (o XIII m.) wygrani meczu 37 i 38 ……………………. - ……………………. 
43. 09.30 - (o XI m.) przegrani meczu 39 i 40 ……………………. - ……………………. 
44. 10.00 - (o IX m.) wygrani meczu 39 i 40 ……………………. - ……………………. 
45. 10.30 - (o VII m.) przegrani meczu 33 i 34 ……………………. - ……………………. 
46. 10.00 - (o V m.) wygrani meczu 33 i 34 ……………………. - ……………………. - nowa hala 
47. 11.30 - (o III m.) przegrani meczu 35 i 36 …………………. - ……………………. - nowa hala 
48. 13.00 - (o I m.) wygrani meczu 35 i 36 ……….…..…………. - ……………………. - nowa hala 

Zakończenie turnieju - godz. 14:00. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Wybory_2018_Makohonski

Ostatnio dodane