Wydrukuj tę stronę
czwartek, 25 października 2018 14:23

IV miejsce Tytana Hopes w Kaliszu

  mn
IV miejsce Tytana Hopes w Kaliszu zdjęcie nadesłane

Coraz więcej szlifów zdobywają młodzi gnieźnieńscy Tytani. Tym razem z inicjatywy Wielkopolskiego Okręgowego Związku Rugby kadeci i młodzicy GKR Tytan Hopes wzięli udział w pierwszym turnieju Mistrzostw Wielkopolski Rugby 7 w Kaliszu, który odbył się w minioną niedzielę 21 października.

Choć w turnieju brały udział wszystkie wielkopolskie drużyny nie udało się jeszcze gnieźnianom wygrać meczu, choć pojedynki w przeciwieństwie do turnieju Mistrzostw Polski w Warszawie były bardziej zacięte, a w meczu przeciwko Sparcie Jarocin udało się nawet prowadzić 5:0 po pierwszym w swojej przygodzie z Rugby przyłożeniu Kacpra Antoszaka. Zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w ważniejszych turniejach na wiosnę, gdzie dołączą do nas nieobecni bardzo ważni zawodnicy Maurycy Fik oraz Piotr Chełek.

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do drużyny! Zajęcia prowadzone są już od roczników 2010 i starszych, a jesienią 2018 bardzo mile widziane są roczniki 2005/6 gdyż chcemy wystartować w kategorii młodzik.

Najbliższą okazją do zobaczenia naszych najmłodszych rugbistów z Grodu Lecha nadarzy się już w niedzielę 4 listopada, gdzie Gniezno będzie gospodarzem II Turnieju Mistrzostw Wielkopolski Rugby 7.