Jesteś tutaj:Sport Juniorzy Mieszka także pamiętają o powstańcach
piątek, 02 listopada 2018 09:48

Juniorzy Mieszka także pamiętają o powstańcach

  mn
Juniorzy Mieszka także pamiętają o powstańcach zdjęcie nadesłane

We Wszystkich Świętych młodzi adepci Miejskiego Klubu Sportowego Mieszko Gniezno złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem znajdującym się na Akropolu Bohaterów.

W ten symboliczny sposób najmłodsi zawodnicy gnieźnieńskiego klubu upamiętnili wszystkich poległych w walkach o naszą ojczyznę. Dla najmłodszych jest to lekcja nie tylko patriotyzmu, ale także doskonała historii. Jak przekazali przedstawiciele klubu MKS, Akademia Mieszko Gniezno to nie tylko rozwój piłkarski, ale kształtowanie świadomości patriotycznych i właściwych postaw, czego wyrazem jest m.in. powyższa inicjatywa.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane