Jesteś tutaj:Sport Oddali swoje siły dla Huberta
niedziela, 04 listopada 2018 13:21

Oddali swoje siły dla Huberta

 
Oddali swoje siły dla Huberta fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielne południe nad Jeziorem Jelonek odbyła się kolejna tego weekendu akcja charytatywna - tym razem pomoc skierowana jest do walczącego z nowotworem Huberta Bartza.

Kolejne wydarzenie sportowe i kolejny, szlachetny cel. Tym razem przy siłowni na wolnym powietrzu odbyła się akcja charytatywna dla Huberta, połączona z biegiem, treningami i pokazami siły oraz atrakcjami dla dzieci. 32-latek od lat związany ze sportem, pomagający także innym osobom w potrzebie, teraz sam jej zaczął potrzebować po wykryciu u niego nowotworu. Mimo swojej choroby nie poddaje się i dzięki dobrym ludziom, cały czas walczy o kolejny dzień życia. Teraz to w Gnieźnie zorganizowano dla niego akcję, z której dochód będzie przeznaczony na pomoc w leczeniu. 

W ramach całej akcji odbył się bieg, którego trasa tradycyjnie poprowadziła wokół popularnej "Wenecji" na dystansie 5 kilometrów - każdy z uczestników mógł liczyć na pamiątkowy medal w kształcie serca. Ponadto na siłowni odbywały się pokazy "streetworkoutu" i akrobatyki, a dla wszystkich zapewniono poczęstunek. Dzieci w tym czasie mogły uczestniczyć we wspólnym malowaniu samochodu. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane