Jesteś tutaj:Sport Piłkarski Dzień Niepodległości w Żydowie
piątek, 09 listopada 2018 08:04

Piłkarski Dzień Niepodległości w Żydowie

  mn
Piłkarski Dzień Niepodległości w Żydowie zdjęcie nadesłane

Prawie 20 dzieci ze szkółki piłkarskiej Fary Pelikan Żydowo świętowało zbliżające się stulecie odzyskania niepodległości na sportowo.

Piłkarski Dzień Niepodległości w klubie sportowym, jakim jest Fara Pelikan Żydowo, organizatorzy planują wpisać na stałe w kalendarz wydarzeń. Inicjatywa oraz stroje w narodowych barwach mają na celu uświadomienie dzieciom i młodzieży znaczenia, jakie dla naszej Ojczyzny miały wydarzenia z 1918 roku. W tym roku działacze zorganizowali trening w formie spotkania meczowego dla najmłodszych piłkarzy, którzy występowali w narodowych barwach. 
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane