środa, 21 listopada 2018 09:22

Bieg mikołajkowy - nie tylko dla orłów!

 
Bieg mikołajkowy - nie tylko dla orłów! zdjęcie nadesłane

Już w drugą niedzielę grudnia nad Jeziorem Jelonek odbędzie się po raz pierwszy Bieg Mikołajkowy, z którego środki zostaną częściowo przeznaczone na dwie inicjatywy.

W niedzielę 9 grudnia każdy będzie mógł zostać świętym Mikołajem. Tego dnia w południe nad popularną "Wenecją" odbędą się dwa biegi - dla dzieci i dorosłych, a wszyscy uczestnicy są proszeni o przywdzianie strojów Mikołajów, Śnieżynek czy reniferów - najlepsze kreacje zostaną nagrodzone pucharem. 

Bieg dla dzieci odbędzie się na dystansie 500 metrów i wystartuje o 12:00. Dla dorosłych bieg zaplanowano na dystansie 5 kilometrów i wystartuje on o 12:30. 5 zł z każdego pakietu startowego zostanie przekazane na Dom Dziecka w Gnieźnie. 

Szczegóły nt. biegu można odnaleźć na stronie z zapisami.

2 komentarzy

  • Link do komentarza iron czwartek, 22 listopada 2018 06:44 napisane przez iron

    ej no ale jest różnica między imprezą za taką kwotę, a mającą rzekomo jakieś charytatywne znaczenie (5 zł!!!), a chociażby ostatnim biegiem, gdzie płaciło się 30 zł i całość z tego co pamiętam szła na pomoc potrzebującej osobie. Frekwencji nie wróżę ,chyba, że medale będą z metalu i każdy może liczyć na pakiet biegacza

  • Link do komentarza micio środa, 21 listopada 2018 14:05 napisane przez micio

    Trochę średnio ten bieg- 55zł wpisowego (z tego tylko 5 zł na cele charytatywne)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane