wtorek, 04 grudnia 2018 18:18

Prezentacja drużyny i charytatywny mecz już w niedzielę

  mn
Prezentacja drużyny i charytatywny mecz już w niedzielę zdjęcie nadesłane

W najbliższą niedzielę oficjalna prezentacja drużyny Car Gwarant Start Gniezno na sezon 2019. Wydarzenie poprzedzi charytatywny mecz "Gwiazdy na gwiazdkę", który rozpocznie się o godzinie 16.00.

Wszystko odbywać się będzie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie. Wstęp jest wolny! Dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić nowy obiekt organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, a wśród uczestników meczu nie zabraknie gwiazd - postaci znanych m.in. ze świata telewizji.

W II charytatywnym spotkaniu na rzecz Bartka Labrenza zaprezentuje się reprezentacja polskich artystów. Na parkiecie zobaczymy takie gwiazdy jak Rafał Mroczek, Piotr Zelt, Liber, Jarosław Jakimowicz czy Tomasz Jachimek, a po drugiej stronie zagra reprezentacja Gniezna. W składzie tej drużyny pojawią się także wybrani żużlowcy z kadry Car Gwarant Startu. Mecenasem charytatywnego spotkania jest Bank Spółdzielczy w Gnieźnie. W przerwie meczu oraz po jego zakończeniu odbywać się będą licytacje z których całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie Bartosza Labrenza.

Po zakończeniu meczu, około godziny 17.30, rozpocznie się oficjalna prezentacja Car Gwarant Startu na sezon 2019. Wezmą w niej udział wszyscy zawodnicy, którzy związali się kontraktami z gnieźnieńskim klubem na przyszłoroczne rozgrywki na torach Nice 1 Ligi Żużlowej. Po części oficjalnej żużlowcy będą do dyspozycji kibiców - będą rozdawać autografy oraz pozować do pamiątkowych fotografii. 

Przez cały czas w hali funkcjonować będzie stoisko Fundacja DKMS - zachęcamy do rejestracji jako potencjalny dawca szpiku w bazie Ośrodka Dawców Szpiku Fundacji DKMS. Nie zapominamy także o zwierzętach - zbieramy karmę na rzecz zwierząt z gnieźnieńskiego schroniska. Dostępne będą także klubowe gadżety GTM Start Gniezno - m.in. zimowe czapki, szale kibica oraz bawełniane bluzy.  W holu hali znajdzie się także motocykl do zdjęć.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane