czwartek, 06 grudnia 2018 07:59

Piłka ręczna dla przedszkolaków

  mn

Klub Sportowy Szczypiorniak Gniezno serdecznie zaprasza na pierwsze zajęcia dla dzieci do 7.roku życia (dopuszczalne są także starsze roczniki) z piłki ręcznej.

Odbędą się one będą w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na hali przy ul. Bł. Jolenty (teren basenu). Tym wydarzeniem rozpoczną się cykliczne treningi dla tej grupy, które będą prowadzone co tydzień o tej samej godzinie.

Trening otwarty jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają do zabawy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Z wiadomości docierających do nas na profilu facebook'owym można wywnioskować, że w sobotę pojawią się nawet trzylatki!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane