Jesteś tutaj:Sport Wspólnie zagrali w piłkę, by wygrać dla Bartka
niedziela, 09 grudnia 2018 18:56

Wspólnie zagrali w piłkę, by wygrać dla Bartka

 
Wspólnie zagrali w piłkę, by wygrać dla Bartka fot. Rafał Wichniewicz

Zwycięstwem drużyny gnieźnian zakończył się charytatywny mecz, rozegrany w niedzielne popołudnie w hali widowiskowo-sportowej z reprezentacją polskich artystów.

Bardzo duża liczba gnieźnian zdecydowała się pozytywnie odpowiedzieć na zaproszenie działaczy Startu Gniezno, którzy tegoroczną, publiczną prezentację zespołu GTM postanowili dokonać w połączeniu z wyjątkowo szlachetną inicjatywą. Był nią mecz charytatywny na rzecz Bartka Labrenza "Gwiazdy na Gwiazdkę", w trakcie którego reprezentacja Miasta Gniezna zmierzyła się z polskimi artystami, wśród których był m.in. Rafał Mroczek, Liber, Jarosław Jakimowicz czy Tomasz Jachimek. W trakcie zmagań, podczas których momentami nie brakowało bardzo zaciętych akcji, ostatecznym zwycięzcą okazała się drużyna gospodarzy, którzy wygrali to spotkanie 4:2. 

W trakcie przerwy, a także po spotkaniu, przeprowadzono liczne licytacje najróżniejszych przedmiotów, ufundowanych przez sportowców oraz sponsorów. Tu ukazała się wyjątkowa ofiarność gnieźnian, którzy wysokimi stawkami opłacali różne fanty, zwłaszcza od strojów żużlowych poprzez koszulki znanych zawodników po medale czy inne sportowe pamiątki. Drugą część imprezy poświęcono prezentacji drużyny GTM Start na nadchodzący sezon, która już wkrótce rozpocznie przygotowania do nadchodzącego sezonu.

1 komentarz

  • Link do komentarza gość z Poznania poniedziałek, 10 grudnia 2018 00:35 napisane przez gość z Poznania

    Ile zebrano ???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane