Jesteś tutaj:Sport I miejsce ZSP nr 2 w mistrzostwach unihokeju
sobota, 22 grudnia 2018 18:13

I miejsce ZSP nr 2 w mistrzostwach unihokeju

  mn
I miejsce ZSP nr 2 w mistrzostwach unihokeju zdjęcie nadesłane

Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zajęła pierwsze miejsce w wojewódzkich rozgrywkach w unihokeja chłopców.

18 grudnia 2018 r., w hali sportowej w Gorzycach Wielkich,  odbyły się rozgrywki  finałowe  XX  Licealiady w Unihokeju chłopców. W rozgrywkach turnieju województwa  Wielkopolskiego  uczestniczyło 6 szkół wyłonionych we wcześniejszych turniejach powiatowych i rejonowych:  ZSP 1 Gniezna, ZSP 2 Gniezno,  ZSP Kaczki Średnie, ZSP 1 Jarocin, ZST Ostrów Wlkp, ZS Mosina.

Drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Gniezna uzyskała  przepustkę do dalszych – ogólnopolskich rozgrywek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane