Jesteś tutaj:Sport KS Almar Kujawscy Głębokie po pierwszej rundzie rozgrywek
czwartek, 27 grudnia 2018 14:07

KS Almar Kujawscy Głębokie po pierwszej rundzie rozgrywek

 
KS Almar Kujawscy Głębokie po pierwszej rundzie rozgrywek zdjęcie nadesłane

W ostatnich meczach pierwszej rundy 3 ligi tenisa stołowego KS ALMAR KUJAWSCY GŁĘBOKIE pokonał na wyjeździe zespoły STS Gamaji Rogoźno 6:4 oraz MLKS Sparty Złotów 10:0, gwarantując sobie fotel wicelidera.

Na początku trzeba zaznaczyć, że klub sportowy z Głębokiego (gmina Kiszkowo) to tegoroczny beniaminek rozgrywek, który tylko o 2 punkty przegrywa z drugim beniaminkiem MKTS z Opalenicy. Na jedenaście rozegranych pojedynków Klub Aleksandra Kujawskiego zwycięsko wyszedł 8 razy, dwukrotnie zremisował a raz tylko zaznał porażki z UKS Nałęczem Ostroróg. Najskuteczniejszym zawodnikiem KS ALMAR w tej rundzie został najmłodszy zawodnik 15 letni Jakub Budzyński, który odniósł 17 zwycięstw i poniósł tylko 5 porażek.

Zespół występuje w składzie: Arkadiusz Zawada, Jakub Budzyński, Damian Mikołajczyk, Mirosław Garstka oraz Michał Trus – Konarczak.

Tabela rozgrywek 3 ligi kształtuje się następująco:

MKTS Opalenica

11

20

KS ALMAR KUJAWSCY Głębokie

11

18

LKS Wielkopolska Komorniki

11

17

STS Gamaja Rogoźno

11

15

UKS Nałęcz Gephouse Ostroróg

11

14

KS Polonia Śmigiel

11

12

CKS Helios Czempiń

11

11

Stowarzyszenie LZS Kuźnica Żelichowska

11

8

SKTS Rataje 50 Poznań

11

7

UKS Pionier GOSiR Kleszczewo

11

7

KS ACTIVE Nekla

11

2

MLKS Sparta Złotów

11

1

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane