Jesteś tutaj:Sport Seniorzy i starsi juniorzy Mieszka ruszą na obozy
poniedziałek, 07 stycznia 2019 09:18

Seniorzy i starsi juniorzy Mieszka ruszą na obozy

  mn
Seniorzy i starsi juniorzy Mieszka ruszą na obozy zdjęcie nadesłane

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Mieszko chcąc utrzymać dobry kurs na jak najlepszy wynik w sezonie 2018/2019 postanowił zorganizować dwa obozy sportowe dla swoich zawodników.

Oba wyjazdy odbędą się w terminie 21-26 stycznia. Drużyna seniorów trenować będzie w Kaliszu a drużyna Juniora starszego w Płotach. Celem obozu seniorskiego jest możliwie najlepsze przygotowanie się do rundy rewanżowej po okiem nowego szkoleniowca drużyny z Pierwszej Stolicy Polski – Jakuba Ostrowskiego. W związku z roszadami jakie nastąpiły w ostatnim czasie w klubie z ulicy Strumykowej będzie to również doskonała okazja do wewnętrznej integracji.

Zespół Juniora starszego będzie koncentrował się na tym aby stanowić silne zaplecze dla drużyny seniorów w nadchodzącym sezonie. Klub chce aby możliwie najwięcej wychowanków stanowiło o sile Mieszko nie tylko w
nadchodzącym sezonie ale też w najbliższych latach. 

W najbliższym tygodniu również zostanie podana informacja dotycząca wzmocnień pierwszego zespołu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane