Jesteś tutaj:Sport Pobiegli wokół „Łazienek” dla WOŚP - fotogaleria
niedziela, 13 stycznia 2019 13:06

Pobiegli wokół „Łazienek” dla WOŚP - fotogaleria

 
Pobiegli wokół „Łazienek” dla WOŚP - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Od lat niepisaną tradycją gnieźnieńskiej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest wspólny bieg wokół jednego z jezior na terenie miasta.

Tak było i tym razem, kiedy to około trzystu uczestników stawiło się w niedzielne przedpołudnie na starcie rekreacyjnego biegu na rzecz WOŚP nad Jeziorem Winiary. Wśród nich było też wielu morsów, którzy godzinę później mieli zaplanowane wspólne wejście do wody. Zanim jednak się w niej zamoczyli, wybrali się wraz z innymi, którzy nie planowali kąpieli, we wspólną przebieżkę wokół popularnych Łazienek. Wielu z nich wybrało się z przyklejonym serduszkiem Orkiestry, otrzymanym za złożony wcześniej datek do puszki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć uczestników wydarzenia.

Zobacz także: "WOŚPowanie" z gnieźnieńskimi morsami.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane