niedziela, 13 stycznia 2019 13:39

Wspólne „WOŚPowanie” gnieźnieńskich morsów - fotogaleria

 
Wspólne „WOŚPowanie” gnieźnieńskich morsów - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Kolejna edycja WOŚP nie mogłaby się odbyć bez Królewskich Morsów, którzy jako dzisiejsi, nieformalni gospodarze plaży na Łazienkach, po biegu zaprosili wszystkich do wspólnej kąpieli.

Kiedy tylko pierwsi biegacze pojawili się na "mecie" po pokonaniu okrążenia wokół Jeziora Winiary, odbył się krótki pokaz siłowy w wykonaniu Karoliny Koszeli oraz widzów, którzy postanowili sprawdzić swoje umiejętności przy podnoszeniu ciężarów. Wkrótce po tym rozpoczęły się licytacje różnych gadżetów, ofiarowanych na tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, do których to zakupu startowali liczni obecni na plaży. Ci, którzy nieco wychłodzili się po biegu lub czekając na kąpiel, mogli za dowolny datek do puszki poczęstować się ciepłą zupą lub herbatą od "Karusia", a także skosztować różnych wypieków. 

Wkrótce po tym rozpoczęła się rozgrzewka przeprowadzona na wygrodzonej plaży, po której to wszyscy zawodnicy wbiegli do wody z logami tegorocznej, 27. edycji WOŚP oraz wielkim sercem wykonanym z papieru. Tegoroczna aura była wyjątkowo łaskawa dla morsów, bowiem temperatura kilka stopni powyżej zera była niczym w porównaniu do wykuwania serca w grubym lodzie, co miało miejsce kilka lat temu. Po wspólnej kąpieli wszystkich zachęcono do uczestniczenia w dalszym programie WOŚP, który odbywa się już w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3.

Zobacz także: Zdjęcia biegaczy na 27. edycji WOŚP.

1 komentarz

  • Link do komentarza Mikołaj środa, 16 stycznia 2019 08:29 napisane przez Mikołaj

    Fajnie ludzie którzy pomagają i wspierają WOŚP. Owsiak tyle lat mobilizuje ludzi w tej akcji , my teraz pokażmy że jesteśmy z nim. Czy na rynku w niedziele o 20 stej zbierze się tysiące ludzi którzy wspierają Jurka Owsiaka? Myślę że Gniezno nie zawiedzie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane