Jesteś tutaj:Sport Międzyszkolny, charytatywny turniej siatkówki
wtorek, 22 stycznia 2019 13:20

Międzyszkolny, charytatywny turniej siatkówki

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym turnieju siatkówki, organizowanym na rzecz rehabilitacji dwóch studentów: Damiana Hanczewskiego i Damiana Julkowskiego.

Zawody odbędą się w piątek 25 stycznia o godz. 16.00 w sali sportowej Instytutu Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie. W turnieju wezmą udział studenci oraz pracownicy IKE, a także studenci Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie i reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie. 

Serdecznie zapraszamy do udziału i wsparcia tej inicjatywy. Zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Damiana Hanczewskiego i Damiana Julkowskiego będą prowadzić: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" i Fundacja ''Szlachetny Bohater''.

Wydarzenie jest organizowane przez studentów komunikacji europejskiej przy wsparciu Samorządu Studenckiego IKE. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane