wtorek, 22 stycznia 2019 16:21

Wilki wracają na parkiet. Do Gniezna przyjadą Tytani

 

Po ponad miesiącu przerwy Szczypiorniak ponownie pojawi się na parkiecie hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sportowej 5. Emocji nie zabraknie, bowiem do Pierwszej Stolicy Polski zawita wicelider rozgrywek II ligi - Tytani Wejherowo.

Wilki po rozegranej pierwszej rundzie debiutanckiego sezonu na wyższym szczeblu rozgrywek zajmują wysokie i pewne siódme miejsce mając przewagę czterech punktów na ósmym Jeziorakiem Iława i tracąc sześć "oczek" do szóstego MKS Grudziądz, z którym dwie kolejki temu stoczyli niesamowity bój w Gnieźnie zakończony jednak jednobramkowym triumfem przyjezdnych.

Z Tytanami mierzyliśmy się w pierwszej rundzie sezonu, która została przełożona i rozegrana w innym terminie. Wejherowanie okazali się wówczas lepsi i zgarnęli trzy punkty wygrywając z zielono-czarnymi 25-22. Pamiętna wówczas była sytuacja, kiedy w pierwszej połowie prowadziliśmy 11-7, a zakończyliśmy tę odsłonę meczu przegrani 12-13. W tamtym spotkaniu w naszych barach brylował Artur Dymkowski, strzelec dziewięciu bramek. W zespole przeciwnym najskuteczniejszym zawodnikiem był autor sześciu trafień Przemysław Warmbier bombardując naszą bramkę z drugiej linii.

Zespół Kamila Hanuszczaka kończy okres przygotowawczy i rusza na bój już w najbliższą sobotę o godzinie 14:30. Serdecznie zapraszamy naszą "starą halę", gdzie niejednokrotnie kibice Wilków potrafili wspomóc drużynę swoim dopingiem. Liczymy, że tym razem nie będzie inaczej! 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane