środa, 23 stycznia 2019 15:30

Luty na basenie - GOSiR zaprasza

 
Luty na basenie - GOSiR zaprasza archiwum redakcji

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z lutowej oferty kursów pływania dla dzieci oraz walentynkowej promocji.

GOSiR zachęca do udziału w kursach pływania, przygotowanych dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zapisy trwają do 4 lutego i są przyjmowane przez pracowników w szatni basenowej. Więcej informacji można otrzymać pod numerem 61 424 86 04 lub 660 348 114. Kurs odbywa się od 7 lutego do 12 kwietnia br.

Ponadto przygotowano walentynkową ofertę dla wszystkich tych, którzy 14 lutego odwiedzą gnieźnieński basen. Tego dnia obowiązują bilety z 50% zniżką (oferta dotyczy godzinnego pobytu, a przedłużenie odbywa się według standardowego cennika).

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane