piątek, 01 lutego 2019 16:55

Karolina Kasprowiak z powołaniem na konsultację kadry

  mn
Karolina Kasprowiak z powołaniem na konsultację kadry źródło: MKS PR

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał zawodniczkę MKS PR Gniezno Karolinę Kasprowiak na konsultację Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet.

Reprezentantka Miejskiego Klubu Sportowego Piłki Ręcznej została przyjęta w kategorii zawodniczek urodzonych w 2000 r. lub młodszych. Konsultacje odbywać się będą od 10 do 17 lutego 2019 roku. Na liście rezerwowych znalazła się druga z gnieźnieńskich zawodniczek - Daria Konieczna. Przedstawiciele klubu gratulują i życzą dalszych sukcesów na ścieżce sportowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane