poniedziałek, 04 lutego 2019 07:59

16 medali dla Inochi na Otwartej Lidze Karate

  mnopr
16 medali dla Inochi na Otwartej Lidze Karate zdjęcie nadesłane

Podczas rywalizacji w ramach Wielkopolskiej Otwartej Ligi Karate, która odbyła się w minioną niedzielę w Kiszkowie, zawodnicy Inochi Gniezno zaprezentowali się od najlepszej strony.

23-osobowa reprezentacja Klubu wywalczyła 16 medali indywidualnych i 2 medale drużynowe. Młodzi karatecy przybyli do Kiszkowa w świetnej formie, dzięki czemu zaprezentowali się od jak najlepszej strony.

Złote medale zdobyli: Zuzanna Gbur - kata ind. dziewcząt, Kacper Pannert - kata ind. chłopców, Arkadiusz Kwaśniewski - kumite ind. chłopców, Jolanta Woźniak - kata ind. dziewcząt oraz kumite ind. dziewcząt.

Srebrne medale: Maria Nawrot - kata ind. dziewcząt, Filip Paluch - kata ind. chłopców, Zofia Kujawska - kihon PK.

Brązowe medale: Barbara Cieślińska - fantom dziewcząt, Alicja Kaszyńska - kata ind. dziewcząt, Nina Krajniak - kata ind. dziewcząt, Oliwier Krysztofiak - kata ind. chłopców, Bartosz Kubasik - kata ind. chłopców, Adam Nowicki - kata PK, Adrianna Pilipczuk - fantom dziewcząt, Hanna Staniszewska - kata ind. dziewcząt, A.Kaszyńska, M. Nawrot, J.Woźniak - kata drużynowe, B.Cieślińska, Z.Gbur, A.Pilipczuk - kata drużynowe.

Pozostała część ekipy uplasowała się poza podium, często walcząc o medale właśnie z kolegami z Klubu. Gratulujemy wszystkim udanego występu i czekamy na dalsze sukcesy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane