środa, 06 lutego 2019 07:56

W piątek startuje 1/8 finału MP juniorek!

  mn
W piątek startuje 1/8 finału MP juniorek! źródło: MKS PR

Już w ten piątek w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 rozpocznie się walka o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorek.

W trzydniowym turnieju wezmą udział cztery zespoły - KPR MOS Jelenia Góra, MKS TRUSO Elbląg, UKS Vambresia-Worwo Wąbrzeźno oraz MKS PR Gniezno. 

Zmagania zapowiadają się arcyciekawie. Stawka jest silna i wyrównana, co zwiastuje zacięte pojedynki. Awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Juniorek wywalczą dwie najlepsze drużyny.

TERMINARZ ROZGRYWEK:
PIĄTEK:

16:00 – KPR MOS Jelenia Góra – MKS TRUSO Elbląg 
18:00 – MKS PR Gniezno – UKS Vambresia-Worwo Wąbrzeźno
SOBOTA:
9:15 – UKS Vambresia-Worwo Wąbrzeźno – KPR MOS Jelenia Góra 
11:00 – MKS PR Gniezno – MKS TRUSO Elbląg
NIEDZIELA:
9:15 – MKS TRUSO Elbląg – UKS Vambresia-Worwo Wąbrzeźno 
11:00 – MKS PR Gniezno – KPR MOS Jelenia Góra

Serdecznie zachęcamy do pojawienia się na trybunach nowej hali i dopingowania młodych piłkarek ręcznych! Wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane