Jesteś tutaj:Sport Dzień kobiet z GOSiR-em
środa, 06 marca 2019 10:09

Dzień kobiet z GOSiR-em

  mn
Dzień kobiet z GOSiR-em zdjęcie nadesłane

8 marca 2019 roku, w Dzień Kobiet, Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla wszystkich kobiet wyjątkową ofertę.

Tego dnia (piątek) bilety na basen będą dla pań 50% tańsze, a dodatkowo każda z nich, chcąc kupić bilet, otrzyma zaproszenie upoważniające do skorzystania ze zniżki 50% w Restauracji Hotelu Lech. Ponadto każda z pań odwiedzająca tego dnia Hotel Lech otrzyma symbolicznego kwiatka, a korzystając z usług Restauracji Hotelu Lech otrzyma bilet wstępu na basen w godzinach ogólnodostępnych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane