Jesteś tutaj:Sport Mecz charytatywny dla Domu Dziecka
poniedziałek, 25 lutego 2019 18:36

Mecz charytatywny dla Domu Dziecka

 
Mecz charytatywny dla Domu Dziecka zdjęcie nadesłane

Już w najbliższą sobotę w hali Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Łubieńskiego odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną Spółdzielcą a reprezentacją Startu Gniezno.

To kolejna odsłona charytatywnej imprezy, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Gnieźnie. Już w sobotę 2 marca o godzinie 15:00 w hali "Dwójki" odbędzie się mecz pomiędzy wspomnianymi drużynami, a ponadto zaplanowane zostało spotkanie pomiędzy zawodnikami Akademii Mieszko Gniezno.

Dodatkowo w programie przewidziano pokazy taneczne Centrum Hajdasz oraz konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami. Dochód z całej imprezy przeznaczony zostanie na rzecz Domu Dziecka w Gnieźnie.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane