Jesteś tutaj:Sport Spółdzielcy zagrali ze Startowcami dla Domu Dziecka
sobota, 02 marca 2019 17:34

Spółdzielcy zagrali ze Startowcami dla Domu Dziecka

 
Spółdzielcy zagrali ze Startowcami dla Domu Dziecka fot. Rafał Wichniewicz

W sobotnie popołudnie w hali Szkoły Podstawowej nr 2 odbył się mecz charytatywny na rzecz podopiecznych z gnieźnieńskiego domu dziecka.

Siódma edycja tej wyjątkowej imprezy, łączącej charytatywny cel z duchem sportu, przyciągnęła do placówki przy ul. Łubieńskiego sporą grupę mieszkańców. Wszystko to za sprawą wyjątkowo szlachetnej inicjatywy gry na rzecz domu dziecka. 

Na początku przed gnieźnianami zaprezentowali się młodzi adepci Akademii Mieszko Gniezno, którzy zagrali mecz towarzyski, pokazując nabyte już umiejętności gry w piłkę. Tuż po tym na parkiecie pojawili się przedstawiciele Spółdzielców (organizatorów wydarzenia) oraz Startu Gniezno, którzy w równie towarzyskiej grze zmierzyli się ze sobą. Ostatecznie, mimo początkowego prowadzenia pierwszej z drużyn, zwycięzcami okazali się być reprezentanci GTM Start, którzy wygrali 7:6.

Dodatkowo w trakcie wydarzenie odbyły się pokazy taneczne Centrum Hajdasz oraz nie zabrakło niespodzianek dla najmłodszych gości imprezy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane