Jesteś tutaj:Sport PS Gniezno Cup 2019 za nami
poniedziałek, 11 marca 2019 16:23

PS Gniezno Cup 2019 za nami

  mnopr
PS Gniezno Cup 2019 za nami zdjęcie nadesłane

Turniej PS Gniezno Cup, pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezno oraz we współpracy z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gnieźnie został zorganizowany z okazji dnia kobiet i mężczyzn.

Najpierw na parkiet wybiegły panie i dziewczyny z PS Gniezno. Mimo, że rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie to najlepszą drużyną okazała się PS Gniezno Lejdis wyprzedzając na podium PS Gniezno Young i PS Gniezno Women.

Następnie na parkiecie pojawili się panowie, a tutaj najlepsza ekipą okazała się drużyna Otomoto Witkowo wyprzedzając na podium PS Gniezno 2008/9 oraz PS Gniezno 2010/11. Na koniec wręczono pokaźne puchary zarówno dla pań, jak i panów, a dodatkowo z okazji Dnia Kobiet wręczono wszystkim przedstawicielkom płci pięknej bukiety z kwiatami.

Organizatorzy mają nadzieję na kontynuację tego typu turnieju w tej formie z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny co roku o tej porze. Turniej pokazuje, że nie tylko młodsze dziewczyny, ale także ich mamy czy koleżanki mogą grać w piłkę nożną świetnie się bawiąc i propagować tę dyscyplinę u swoich dzieci i znajomych. Należy podkreślić duże zaangażowanie samych rodziców w organizacji turnieju. 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane