Jesteś tutaj:Sport Mieszko chce zmazać plamę
wtorek, 12 marca 2019 18:05

Mieszko chce zmazać plamę

  mnopr
Mieszko chce zmazać plamę zdjęcie nadesłane

Trzecioligowa karuzela rozkręca się na dobre. Kolejnym ligowym rywalem zespołu Mieszko Gniezno będzie jeden z pretendentów do awansu Lech II Poznań.

Zespół rezerw Lecha Poznań w pierwszej wiosennej kolejce pokonał Bałtyk Koszalin aż 4:0. Wtedy to zespół ze stolicy Wielkopolski wzmocniony był min graczami pierwszej linii, toteż rezultat ten nie powinien szczególnie dziwić.

Niestety 4:0 to również wynik, który to biało-niebiescy podopieczni trenera Ostrowskiego „przywieźli” z Kalisza kilka dni temu. Dodatkowo ekipa z Grodu Lecha osłabiona będzie brakiem dwóch graczy, którzy muszą pauzować za otrzymane kartki. Zapowiada się więc po raz pierwszy groźna walka o cenne gole, a obejrzeć ją będzie można w najbliższą sobotę 16 marca o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie. Bilety w cenie 12 i 8 zł.

2 komentarzy

  • Link do komentarza wilk środa, 13 marca 2019 19:11 napisane przez wilk

    Chętnie przyjdę na mecz,w którym rywalizować będą dwie drużyny......od JEDNEGO SPONSORA,który zapłacił tam grubą forsę a tutaj okruchy,a poziom tych meczy .....jest podobny !!!!!

  • Link do komentarza Kibol środa, 13 marca 2019 09:00 napisane przez Kibol

    Ile Prezes Mieszka wyda wolnych kart wstępu na ten mecz. Bogacze za darmo a my kibole mamy płacić. Bzdury, Mieszko wcale nie chce wejść do 2 ligi bo nie ma kasy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane