Jesteś tutaj:Sport Przedostatni mecz MKS PR URBIS Gniezno przy Sportowej 3
piątek, 12 kwietnia 2019 16:38

Przedostatni mecz MKS PR URBIS Gniezno przy Sportowej 3

  mn
Przedostatni mecz MKS PR URBIS Gniezno przy Sportowej 3 źródło: MKS PR

W sobotę zawodniczki MKS-u PR URBIS Gniezno rozegrają przedostatnie domowe spotkanie w tym sezonie. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka zmierzą się z Drwęcą Novar Lubicz. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 19:00.

Drwęca Novar Lubicz z pewnością dokona wszelkich starań, by sprawić w Gnieźnie niespodziankę. Co prawda jest to ostatni zespół pierwszoligowych rozgrywek, ale ekipa spod Torunia już kilka razy udowodniła, że potrafi nawiązywać skuteczną walkę z wyżej notowanymi przeciwniczkami. Absolutnie nie można zatem lekceważyć naszego sobotniego rywala.

MKS PR URBIS Gniezno ma o co grać. Zawodniczki z pierwszej stolicy Polski są obecnie trzecią siłą I ligi kobiet gr. A. W czołówce zestawienia panuje niesamowity ścisk. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka nadal liczą się w walce o tytuł mistrza pierwszej ligi. By jednak polepszyć lokatę na koniec sezonu, trzeba notować kolejne triumfy.

Mamy nadzieję, że na sobotnim meczu trybuny ponownie wypełnią się kibicami i w świetnej atmosferze powalczymy o następne ligowe zwycięstwo. Pamiętajcie, że razem jesteśmy silniejsi! #WszyscyRazem

Ceny biletów: 
– normalny: 8 zł. 
– ulgowy: 4 zł (przysługuje uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom. 
– dzieci i młodzież do lat 12: wstęp wolny.

Mecz zostanie rozegrany w nowej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane