poniedziałek, 15 kwietnia 2019 08:28

Kolejny trener Akademii Mieszko podnosi kwalifikacje

  mn
Kolejny trener Akademii Mieszko podnosi kwalifikacje źródło: OSP Trzemeszno

W trosce o podnoszenie umiejętności zawodników i gwarancje rozwoju MKS Mieszko Gniezno dba o to aby szkoleniowcy w Akademii Mieszko podnosili swoje kwalifikacje.

W minioną niedzielę trener Przemysław Otuszewski uzyskał certyfikat potwierdzający zdanie Kursu Trenerskiego PZPN UEFA A. Trener Otuszewski Dołączył do MKS Mieszko Gniezno w sierpniu ubiegłego roku. Obecnie pracuje z rocznikami grającymi w piłkę nożna 11 osobową. Tą drogą klub składa gratulacje i dziękuje za dotychczasową współpracę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane