Jesteś tutaj:Sport Wielkanoc na basenie
wtorek, 16 kwietnia 2019 14:37

Wielkanoc na basenie

 

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do skorzystania z usług basenu, który w okresie świątecznym proponuje promocyjne ceny.

W najbliższy weekend świąteczny basen będzie czynny tylko w sobotę 20 kwietnia (w godzinach od 11 do 19) oraz w poniedziałek wielkanocny 22 kwietnia (od 11 do 19). W tych dniach obowiązują promocje rodzinne na bilet rodzinny - z 50% zniżką.

W dniach od 19 do 23 kwietnia obowiązywać będą promocyjne ceny wejść na basen:
- dla dzieci i młodzieży uczącej się oraz studentów - 6 zł
- dla osób niepełnosprawnych - 6 zł
- dla grup zorganizowanych: dzieci bilet 7 zł, dorośli bilet 8,50 zł - opiekun na grupę 15-osobową wchodzi za darmo

Wszystkie powyższe ceny promocyjne dotyczą godzinnego pobytu na basenie - przedłużenie pobytu według obowiązującego cennika! Więcej informacji: www.gosir.gniezno.pl oraz 61 424 86 04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane