Jesteś tutaj:Sport W sobotę Mieszko podejmie Górnika Konin
środa, 17 kwietnia 2019 07:48

W sobotę Mieszko podejmie Górnika Konin

  mnopr
W sobotę Mieszko podejmie Górnika Konin archiwum redakcji

Jeszcze przed Wielkanocą rywalem MKS Mieszko Gniezno będzie drużyna niemal zza miedzy - reprezentanci Górnika Konin.

Po porażce z Chemikiem Bydgoszcz i remisie w Szczecinie biało-niebiescy szczególnie teraz potrzebują wsparcia kibiców. Piłkarze są podrażnieni, pełni sportowej złości i nie mają zamiaru odpuszczać walki o najwyższe cele. Wsparcie potrzebne tym bardziej, że do Gniezna zawita spora grupa kibiców gości.

Dzień meczowy to początek długiego świątecznego weekendu. Do tego wszystko wskazuje na to, że aura będzie prawdziwie wiosenna. Wszystkie warunki sprzyjają temu, by dopingować mieszkowców. Dla tych, którzy wciąż nie mają prezentu świątecznego - w trakcie zawodów będzie możliwość nabycia szalika klubowego.

Spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00. Bilety 12/8 zł. Zapraszamy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane