Jesteś tutaj:Sport Kijkowe Trzemeszno zaprasza na zawody
środa, 17 kwietnia 2019 10:17

Kijkowe Trzemeszno zaprasza na zawody

  mn
Kijkowe Trzemeszno zaprasza na zawody zdjęcie nadesłane

W środę 1 maja 2019 roku odbędzie się VIII edycja „Trzemeszeńskiego Marszu po Zdrowie” na dystansie 6 km.

Głównym organizatorem imprezy jest Urząd Miejski Trzemeszna oraz „Kijkowe Trzemeszno” w ścisłej współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie i Międzyszkolnym Klubem Sportowym w Trzemesznie.

Start i meta tegorocznego marszu usytuowane zostaną na ulicy Parkowej (dawna XX – lecia PRL) przy Wieży Ciśnień. Zawody zostaną rozegrane w kategorii open oraz kategoriach wiekowych osobno dla kobiet i mężczyzn.

W ubiegłym roku na starcie zameldowało się 124 zawodników, którzy przemierzyli ulicę Słoneczną, Orchowską oraz malowniczą okolicę Zielenia (początek i koniec trasy o nawierzchni asfaltowej, pozostała część – utwardzona, polna droga). Rywalizację na pierwszym miejscu ukończył Marcin Radomski z Płocka z wynikiem 0:40:03, reprezentujący grupę Biegam W Sfetsze. W kategorii kobiet najwyższą lokatę wywalczyła Agnieszka Mielecka z Gąsawy z czasem 0:41:26, reprezentująca KS Idmar Racing Team. 

Na linii mety wszyscy otrzymają pamiątkowy medal. Na najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych czekają trofea oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki.

LINK DO ZAPISÓW - www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/nw-trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane