Jesteś tutaj:Sport II Bieg Przełajowy na Dalkach już w sobotę
wtorek, 23 kwietnia 2019 07:52

II Bieg Przełajowy na Dalkach już w sobotę

 
II Bieg Przełajowy na Dalkach już w sobotę archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja rekreacyjnej imprezy sportowej, nakierowanej zarówno do młodych, jak i starszych mieszkańców Gniezna.

Stowarzyszenie Aktywne Dalki oraz Rada Osiedla Dalki zapraszają wszystkich miłośników biegania i nordic-walking do wzięcia udziału w II Biegu Przełajowym i III Marszu Nordic-Walking, które odbędą się 27 kwietnia w południe na terenie osiedla.

Zorganizowane zostaną biegi dla dzieci i młodzieży:

  • Dzieci do 5 lat - 100m. 
  • Dzieci od 6-10 lat - 200m. 
  • Dzieci od 11-15lat - 400m.
  • Główny II. Bieg Przełajowy i III. Marsz Nordic-Walking – 5 km.
  • Marsz na dystansie 3,5 km - rekreacyjny!

Bieg bez pomiaru czasu, każdy mile widziany bez względu na wiek i formę. Impreza odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. przy budynku dawnego Uniwersytetu Ludowego na ul. Ludwiczaka 20 - start biegu głównego o godzinie 12:00, a bieg dla dzieci i młodzieży o godzinie 11:00. Biuro zawodów będzie czynne od 9:00 do 11:30. Zapisy elektroniczne (wpisowe 20 zł dla dorosłych, dzieci do lat 15 wstęp wolny) pod tym adresem do czwartku: elektronicznezapisy.pl

Po biegu będzie można napić się ciepłej kawy i herbaty oraz skosztować wypieków domowej roboty.. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane