Jesteś tutaj:Sport Bieg „Tylko dla Orłów” po raz trzeci
środa, 24 kwietnia 2019 11:18

Bieg „Tylko dla Orłów” po raz trzeci

 
Bieg „Tylko dla Orłów” po raz trzeci archiwum redakcji

Już za tydzień odbędzie się trzecia edycja biegu wyczynowego, który organizowany jest na terenie gnieźnieńskich Kokoszek. 

Najbliższe dni są ostatnią okazją do zapisania się na bieg survivalowy, którego tor wytyczony został na obszarze dawnej żwirowni i zagajnika w rejonie ul. Południowej i Kokoszki. Impreza, organizowana na różnych dystansach (dla dzieci i dorosłych): dla piskląt (750 m 4-7 lat), dla orlików (1 km 8-11 lat), dla sokołów (1,5 km 12-16 lat), dla jastrzębi (6,5 km od 16 lat) i dla orłów (13 km od 18 lat). Na trasie przewiduje rozmaite przeszkody, podobne do tych z poprzedniej edycji. 

Zapisy odbywają się aż do dnia zawodów, jednakże jeszcze można dokonać tego po niższej cenie. Więcej informacji można odnaleźć na stronie www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/tylkodlaorlow

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane