Jesteś tutaj:Sport Z Wierzycą o przełamanie złej passy
czwartek, 25 kwietnia 2019 08:54

Z Wierzycą o przełamanie złej passy

  mn
Z Wierzycą o przełamanie złej passy archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę Mieszko Gniezno podejmie Wierzycę Pelplin. Dla biało-niebieskich, którzy ostatnio są w dołku będzie to najlepsza okazja do odzyskania utraconych ligowych punktów.

Goście, którzy tego dnia przyjadą do Grodu Lecha, zajmują w tabeli przedostatnie miejsce z zaledwie 12 punktami i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Dla kibiców, którzy swoją obecnością wesprą piłkarzy z grodu Lecha pozytywnych emocji i bramek nie powinno zabraknąć.

Początek sobotniego spotkania przy ul. Strumykowej - godzina 17:00. Bilety w cenie: 12 zł normalny 8 zł ulgowy.

W innych spotkaniach Lech II Poznań zagra z Gwardią Koszalin, który w poprzedniej kolejce sensacyjnie wygrał z KKS Kalisz i na pewno chce ten wyczyn powtórzyć. Polonia Środa Wielkopolska, która w tym tygodniu po raz siódmy(!) z rzędu zdobyła Puchar Polski na szczeblu poznańskim podejmie walczącą o utrzymanie Jarotę Jarocin. Spotkanie o tyle ciekawe, że patrząc wstecz dla Polonistów w ostatnich latach puchar był priorytetem, natomiast Jarota w tym sezonie walczy o życie.

KKS Kalisz na pewno chce zrehabilitować się za ostatnią wpadkę, ale zadanie nie będzie łatwe. Ich rywalem jest Pogoń II Szczecin, który ostatni mecz przegrał 3 kwietnia. Sokół Kleczew zagra z Chemikiem Bydgoszcz. Chociaż nie jest to szlagier, to zapowiada się na jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Chemik wciąż liczy się w walce o utrzymanie, a Sokół regularnie gubi punkty. KP Starogard Gdański podejmie Górnik Konin. Ten mecz ma znaczenie głównie dla układu środkowej części tabeli.

Bałtyk Koszalin zagra u siebie ze Świtem Skolwin. Dla gospodarzy mecz bardzo istotny, ponieważ mają szansę uciec rywalom ze strefy spadkowej. Radunia Stężyca podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Jest to ważny mecz dla górnej części tabeli i tu będą zwrócone oczy gnieźnieńskich kibiców. Radunia zajmuje aktualnie trzecie miejsce wyprzedzając Mieszko o 2 punkty, z kolei Kotwica jest tuż za Gnieznem ze stratą zaledwie jednego punktu. Wszyscy trzymamy kciuki za remis w tym meczu. Długi weekend w tym tygodniu ma Bałtyk Gdynia, który już teraz może przypisać sobie trzy oczka za walkower z Wdą Świecie. To oznacza, że Gdynianie mają 48 oczek. Tyle samo, ile ma Kotwica Kołobrzeg przed meczem z Radunią.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane