Jesteś tutaj:Sport Rajd Rowerowy z okazji Święta Flagi oraz Konstytucji 3 Maja
niedziela, 05 maja 2019 10:58

Rajd Rowerowy z okazji Święta Flagi oraz Konstytucji 3 Maja

  mn
Rajd Rowerowy z okazji Święta Flagi oraz Konstytucji 3 Maja zdjęcie nadesłane

Mieszkańcy gminy Kiszkowo mieli okazję w uczczeniu dwóch ważnych świąt państwowy w aktywny sposób - biorąc udział w rajdzie rowerowym.

Wydarzenie z okazji Święta Flagi Narodowej oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zorganizowany został w piątek w gminie Kiszkowo. Trasa przejazdu liczyła prawie 30 km i wiodła pętlą przez malownicze ścieżki i leśne dukty. Na trasie towarzyszyła im dobra pogoda, choć wiatr nie zawsze był sprzymierzeńcem w podróżowaniu.

Organizatorzy Rajdu Rowerowego dziękują wszystkim uczestnikom i sponsorom bez pomocy których nie byłoby imprezy. Szczególne podziękowania kierowane są do: pana Mieczysława Trzeciaka, który ugościł grochówką, kiełbaskami oraz gorącą herbatą i kawką grupę cyklistów w swym dworze w Rybieńcu.

Następny Rajd, tym razem II Rajd im. Św. Krzysztofa organizatorzy zapraszają 28 lipca do Kiszkowa.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane