wtorek, 07 maja 2019 09:50

Dzień Matki na basenie

 
Dzień Matki na basenie zdjęcie nadesłane

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z oferty basenu, przygotowanej na jedno z najważniejszych świąt w roku.

W niedzielę 26 maja wszystkie mamy z dzieckiem mogą wejść na basen na jeden bilet ulgowy. Bilety obowiązują bez dopłat, a także trwać będzie akcja Happy Hours - karnety rodzinne z podwójnym doładowaniem.

Oferta dotyczy godzinnego pobytu na basenie, a przedłużenie pobytu obowiązywać będzie według standardowego cennika (promocje nie sumują się). Więcej informacji na basengniezno.pl lub gosir.gniezno.pl

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane