Jesteś tutaj:Sport Bolesna porażka w Kołobrzegu. Mieszko spadł w tabeli
niedziela, 12 maja 2019 10:21

Bolesna porażka w Kołobrzegu. Mieszko spadł w tabeli

 
Bolesna porażka w Kołobrzegu. Mieszko spadł w tabeli archiwum redakcji

Biało-niebiescy piłkarze z pewnością nie zaliczą wyjazdu do Kołobrzegu do udanych. Porażka 4:1 z miejscową Kotwica i spadek na 5 miejsce w tabeli trudno zapisać po chwalebnej stronie karty historii klubu.

Spotkanie rozgrywane w Kołobrzegu w ramach 28 kolejki  zaczęli przyjezdni. Już w 3. minucie gospodarze oddali groźny strzał ba bramkę Wiktora Beśki.  Kolejne podobne sytuacje w 11. i 13. minucie, w której piłka poleciała nad poprzeczką wskazywały iż w spotkaniu warunki dyktują miejscowi. 

W 23. minucie niestety swój festiwal strzelecki rozpoczął Dawid Retlewski. Gnieźnianie walczyli, czego efektem był rzut wolny wykonywany przez Damiana Pawlaka - było blisko, jednak wynik nie uległ zmianie. W 38. minucie po błędzie Wiktora Beśki na listę strzelców ponownie wpisał się Retlewski. Dwie minuty przed przerwą „dobił” mieszkowców Marcin Trojanowski. Do szatni zespół trenera Ostrowskiego schodzili z bagażem 3 bramek.  

Po rozmowie mieszkowcy wyszli na boisko zmotywowani co przerodziło się na bramkę, której autorem był Damian Pawlak. W 56. minucie hattricka zaliczył świetnie tego dnia dysponowany Retlewski. I w zasadzie na tym powinniśmy zakończyć opis meczu…. W protokole została jeszcze odnotowana zmiana. Mieszko zostało pokonane przez Kotwicę 4:1.

6 komentarzy

 • Link do komentarza wilk poniedziałek, 13 maja 2019 15:50 napisane przez wilk

  A nie mówiłem a raczej pisałem zimą,że po tajemniczym odejściu dobrego trenera,dyrektora i kilku czołowych piłkarzy z najlepszym strzelcem ligi,po jesieni, jakiekolwiek CHĘCI AWANSU przez sportowców,zostały natychmiast powstrzymane.......przez prezia i miasto !!!! Wszystko ładnie i pięknie miało wyglądać przed jesiennymi WYBORAMI na miejskie STOŁKI,a potem.......HAMULEC panie i panowie !!!!! Podobnie było z podwyżkami za podgrzanie wody,przed wyborami cisza,a potem jak było wszyscy wiemy !!!!! I tak samo z innymi klubami w GNIEŹNIE,piłka ręczna czy także żużel, wszystko ma być tam gdzie jest,bo MIASTO NIE pomoże,jest zadłużone !!!!! !!!!!

 • Link do komentarza Juliusz poniedziałek, 13 maja 2019 08:44 napisane przez Juliusz

  Piękny teren pod zabudowę. Może powstanie małe osiedle...

 • Link do komentarza Leszuszuniu leszek niedziela, 12 maja 2019 22:02 napisane przez Leszuszuniu leszek

  Mieszko się już skończyło.. fajnie było jak na początku sezonu wygrywali Ale pi zmianie szefostwa wszystko się zepsuło...nie stać Mieszko na grę w 2 lidze...Ale życzę powodzenia w następnym sezonie

 • Link do komentarza ferdek niedziela, 12 maja 2019 12:51 napisane przez ferdek

  Widać jak na piłce zna się prezes sterowany przez prezydenta, piłka to nie polityka, wymaga pojęcia i wyobraźni, to nie króliki rozstawiane po mieście.
  Do piłki potrzebni sponsorzy i właściwe decyzje przez kompetentnych ludzi podejmowane, te reformy w Mieszku już są widoczne.

 • Link do komentarza Koryfeusz niedziela, 12 maja 2019 11:06 napisane przez Koryfeusz

  Zarząd może być zadowolony, odpuścili. Zresztą w Mieszku nie ma parcia na awans. Klub nie może pójść wyżej, bo nie ma na to pieniędzy, a stadionu Miasto nie wyremontuje przecież, brakuje na to pieniędzy. Gdyby były te pieniądze i lepszy stadion to Mieszko mógłby awansować, a tak to musi odpuścić. Niektórzy kibice, co nie znają realiów myślą, że Mieszko walczy o wyższą ligę. Prawda jest taka, że nie walczy, chodzi o utrzymanie się na swoim miejscu, bo na pójście dalej nie ma środków finansowych.

 • Link do komentarza avalon niedziela, 12 maja 2019 10:42 napisane przez avalon

  Rozwalili dobry klub, za chwile stracą sponsora i zalicza spadek na samo dno lub chociaż do IV ligi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane