sobota, 18 maja 2019 12:12

Pobiegli razem dla niepełnosprawnych

 
Pobiegli razem dla niepełnosprawnych fot. Rafał Wichniewicz

W sobotnie przedpołudnie nad Jeziorem Winiary odbyła się impreza biegowa, z której dochód wesprze działalność Stowarzyszenia Razem.

Wzorem poprzednich tego typu inicjatyw, Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych "Razem" zaprosiły gnieźnian do wspólnej zabawy w formie rekreacyjnego biegu i marszu nordic walking wokół Jeziora Winiary.

Na starcie marszu, a później także biegu (na kilku okrążeniach) stanęło kilkudziesięciu śmiałków, którzy swoim uczestnictwem i zapisami wsparli działalność organizacji, niosącej wsparcie osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom. Każdy z uczestników mógł liczyć na pamiątkowy, unikalny medal, a także poczęstunek przygotowany przez organizatorów. Podczas zawodów na "Łazienki" dotarł także rajd pieszy, który jakiś czas wcześniej wyruszył z Winiar.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane